Hydroizolacja dachu jest niezwykle istotna dla zachowania komfortu oraz bezproblemowego użytkowania budynku.

Hydroizolacja dachu – Śląsk

Zanim przejdziemy do hydroizolacji dachu, musimy przybliżyć jak ważny, jest dach w konstrukcji budynku. Wbrew pozorom dach to jeden z najważniejszych elementów zewnętrznej bryły budynku, ponieważ to dach jest odpowiedzialny za ochronę naszego budynku przed wiatrem, słońcem, deszczem czy też śniegiem. Z tego powodu Odpowiednie zabezpieczenie dachu to kluczowa kwestia przy budowie funkcjonalnego i wytrzymałego budynku. W wyniku tego dach jest narażony na działanie słońca, deszczu, wysokich i niskich temperatur. Zalegać może również śnieg i woda, która nie może zostać odprowadzona. Oznacza to, że dach budynku, musi być dobrze zabezpieczony, aby odprowadzić w sposób właściwy zalegającą wodę.

Czym jest skuteczna hydroizolacja dachu?

Skuteczna hydroizolacja dachu to ochrona powierzchni przed dostawaniem się wody przez uszkodzenia istniejących warstw izolacyjnych, tj.

 • Papa bitumiczna ,gont papowy
 • Membrana PVC i EPDM,
 • Blacha trapezowa
 • Blachodachówka
 • Beton
 • Płyta warstwowa

W efekcie czego, woda dostaje się do newralgicznych punktów obiektu, powodując zacieki pleśnie i grzyby.

System, jaki aplikujemy to system, który zapewni, że hydroizolacja dachu będzie.

 • Odporna na najcięższe warunki atmosferyczne i promieniowanie UV.
 • To powłoka, która jest jednolita oraz bezspoinowa więc daje nam pewność, że dach będzie szczelny.
 • Powierzchnia hydroizolacyjna zapewnia wysokie właściwości hydrofobowe, dlatego woda będzie odprowadzana w sposób właściwy i nie będzie zalegać.
 • Nasza hydroizolacja charakteryzuje się wysoką odporna mechaniczną chemiczną i termiczną, dlatego powłoka posłuży na lata.
 • Membrana poliuretanowa nadaje się również do dachów zielonych i klombów, ponieważ posiada certyfikat odporności na korzenie.
 • trwale związana z podłożem, dlatego nasz system nadaje się do wielu podłoży tj.drewno, metal, jastrych i wielu innych poszyć dachowych.

 

Zastanawiasz się, czy hydroizolacja dachu będzie odpowiednim rozwiązaniem? 

Hydroizolacja dachu – Śląsk pełni bardzo istotną rolę dla każdego budynku, niezależnie od tego, czy jest to dom jednorodzinny, czy budynek użyteczności publicznej. Każdy obiekt, zależnie od budowy dachu i umiejscowienia wymaga odpowiedniego zabezpieczenia w postaci hydroizolacji dachu. Taką izolację można zamontować na każdym etapie budowy również, gdy chcemy wyremontować stare poszycie, którego izolacja nie przeszła próby czasu lub wcale nie została zainstalowana.

Pomożemy Ci w tym wyborze, dlatego podczas procesu realizacji zamówienia doradzamy jaki system hydroizolacji w danej sytuacji najlepiej zastosować.

 

Obszar działań naszej firmy.

 

Realizujemy usługę głównie na terenie Śląska i ościennych województw, natomiast realizacje w innych częściach kraju również nie stanowią dla nas problemu.

Przykładowe realizacje:

Masz pytania? Potrzebujesz dodatkowych informacji lub wyceny? Napisz do nas