Hydroizolacja dachu pod instalacje fotowoltaiczną w Krakowie.

Wraz z rosnącym zapotrzebowaniem na energię odnawialną, coraz więcej właścicieli domów decyduje się na zainstalowanie paneli fotowoltaicznych na dachach swoich budynków. Ważnym aspektem instalacji fotowoltaicznej jest właściwe zabezpieczenie dachu, na którym ma znajdować się instalacja fotowoltaiczna.

Hydroizolacja dachu w Krakowie

Zabezpiecznie dachu w Krakowie wymagało od nas zastosowania odpowiedniego systemu, który będzie nadawał się po instalacje fotowoltaiczną, dlatego firma Welldom zastosowała. Jedno z najnowocześniejszych i skutecznych rozwiązań w tym zakresie czyli zastosowanie płynnej membrany poliuretanowe. Membrana zapewnia, doskonalą ochronę powierzchni dachu w tego typu inwestycjach.

Hydroizolacja dachu w Krakowie jakim systemem ?

Zastosowaliśmy system hydroizolacji, która jest odporny na promieniowanie UV (zapewniając stabilność koloru) oraz poprzez kolor powłoki obniża nagrzewanie się dachu. Poprawa komfort w pomieszczeniach poniżej.

Zastosowanie tego systemu ma stotny wpływ przy instalacjach fotowoltaicznych. Panele fotowoltaiczne do działania wymagają energii słonecznej, która to powoduje nagrzewanie się oraz niszczenie innych powłok.
Płynna membrana zalety

Warto zaznaczyć, że płynna membrana hydroizolacyjna jest doskonałym rozwiązaniem nie tylko do zabezpieczenia dachu z instalacją fotowoltaiczną. Może również posłużyć do ogólnego zabezpieczenia dachu przed wyciekami i uszkodzeniami. Dzięki swoim właściwościom membrana może być stosowana w różnych warunkach atmosferycznych i na różnych powierzchniach dachowych.  Dzięki temu membrana jest bardzo wszechstronnym rozwiązaniem, które nadaje się również na powierzchnie o nieregularnym kształcie.

Czy  płynna membrana jest skutecznym rozwiązaniem ?

Podsumowując, zabezpieczenie dachu z instalacją fotowoltaiczną płynną membraną poliuretanową jest bardzo skutecznym rozwiązaniem. Zapewni ona trwałą i odporną powłokę, chroniącą dach i cały budynek przed uszkodzeniami. Wynikającymi z wilgoci oraz przed promieniowaniem słonecznym, który nie będzie niszczył powłoki, oraz obniży nagrzewanie się powierzchni dachu.

Kontakt


Jeśli potrzebujesz hydroizolacji pod instalacje fotowoltaiczną albo hydroizolacji dachu skontaktuj się z nami a my dobierzemy najlepszy rozwiązanie dla twojej inwestycji.

Date

22 października 2021

Client

Prywatny

Category

HYDROIZOLACJA, Hydroizolacja dachów