Hydroizolacja dachu w Dąbrowie Górniczej – stan po wykonaniu hydroizolacji poliuretanową membraną płynną.

 Zabezpieczenie dachu przed wilgocią i wodą jest niezbędne dla jego trwałości i wytrzymałości.

Hydroizolacja dachu w Dąbrowie Górniczej

W Dąbrowie Górniczej postawiliśmy na sprawdzone rozwiązanie, czyli płynna membrana poliuretanowa, ponieważ jest to produkt o wysokiej jakości. Po nałożeniu membrany powstaje elastyczna, wodoodporna i trwała powłoka, która doskonale zabezpiecza dach przed wilgocią i wodą i spełnia wszystkie nasze wymagania.

Realizacja hydroizolacji dachu przy użyciu płynnej membrany poliuretanowej jest stosunkowo prosta i szybka. Przed rozpoczęciem prac dokładnie oczyściliśmy dach z wszelkich zanieczyszczeń i zostawiliśmy starą warstwę izolacji tj. papę, ponieważ przy użyciu płynnej membrany nie ma konieczności ściągania starej izolacji, a jedynie musimy ją dobrze zabezpieczyć.

Następnie należy nałożyć na dach podkład odpowiedni do istniejącej powierzchni, aby zapewnić lepszą przyczepność płynnej membrany. Po gruntowaniu można przystąpić do aplikacji membrany poliuretanowej. W tym celu użyliśmy wałka, który równomiernie rozprowadził płynną membranę na powierzchni dachu.

Warstwa membrany powinna mieć odpowiednią grubość, aby zapewnić maksymalne zabezpieczenie przed wodą i wilgocią. Po nałożeniu pierwszej warstwy membrany należy odczekać kilka godzin, aby związek mógł odpowiednio utwardzić. Następnie można nałożyć drugą warstwę membrany, aby uzyskać jeszcze większą ochronę przed wilgocią.

Po zakończeniu prac hydroizolacyjnych należy dokładnie sprawdzić, czy membrana została nałożona równomiernie i czy nie ma żadnych uszkodzeń. Dzięki temu można mieć pewność, że dach jest odpowiednio zabezpieczony przed wodą i wilgocią.

Podsumowując, hydroizolacja dachu płynną membraną poliuretanowa to skuteczna i trwała metoda zabezpieczenia dachu przed wilgocią i wodą. Prace można wykonać stosunkowo szybko i bezproblemowo, a efekt będzie zadowalający i długotrwały. Warto zatem rozważyć zastosowanie tej metody przy budowie lub remoncie dachu w Dąbrowie Górniczej.

Kontakt

Jeśli potrzebujesz profesjonalnej hydroizolacji dachu, tarasu lub balkonu skontaktuj się z nami a my dobierzemy najlepszy system dla twojej inwestycji. Welldom oferuje najlepsze rozwiązania i gwarantujemy satysfakcję oraz indywidualne podejście do każdego projektu.

Zobacz wpis Katalog stron

Date

25 października 2021

Client

Prywatny

Category

HYDROIZOLACJA, Hydroizolacja dachów