Balkon po remoncie w Bytom
Balkon po renowacji w Bytomiu
Zdegradowany balkon
Zdegardowany balkon

Wymiana balkonów to proces, który wymaga wiedzy i doświadczenia, dlatego warto takie prace zlecić doświadczonej brygadzie.

Wymiana balkonów – Bytom

Przed podjęciem decyzji o wymianie balkonów należy dokładnie przeanalizować stan techniczny starych elementów. W przypadku, gdy konstrukcja balkonu jest mocno uszkodzona lub nie spełnia norm bezpieczeństwa, wymiana jest wymagana tak jak w przypadku balkonów w Bytomiu, które były mocno zniszczone i zagrażały bezpieczeństwu mieszkańców, dlatego była wymagana decyzja o wymianie balkonów – Bytom

Prace związane z wymianą balkonów obejmowały:

  • Demontaż starej konstrukcji.
  • Wykonanie nowych elementów konstrukcyjnych.
  • Montaż nowych balustrad.
  • Montaż innych dodatków.

Na koniec zabezpieczyliśmy nowe posadzki na balkonie płynną membraną hydroizolacyjną, która ochroni nową posadzkę przed wodą i wilgocią.

Zabezpieczenie balkonów- Bytom

Płynna membrana hydroizolacyjna jest jednym z najskuteczniejszych sposobów zabezpieczenia balkonów przed wilgocią i uszkodzeniami mechanicznymi. Dzięki jej zastosowaniu można uniknąć wielu problemów związanych z wilgocią, które mogą prowadzić do poważnych uszkodzeń budynku i degradacji betonu.

Kompleksowa wymiana balkonów i zabezpieczenie przed wilgocią jest ważnym procesem, który poprawił bezpieczeństwo mieszkańców oraz wydłużył żywotność budynku.

Więcej informacji o hydroizolacji balkonów znajdziecie pod tym linkiem Hydroizolacja tarasu i balkonu 
Zobacz również nasz wpis na stronie dobre strony www

 

Kontakt


Jeśli potrzebujesz hydroizolacji balkonu albo wymiany całej konstrukcji skontaktuj się z nami a my dobierzemy najlepszy rozwiązanie dla twojej inwestycji.
Date

25 października 2021

Client

Prywatny

Category

HYDROIZOLACJA, Hydroizolacja tarasów lub balkonów, REMONT